Show

NO*Ped Alba  Hellig Birmaoppdrett

Show / Utstilling

Copyright © 2009-2019 by Siw Røeggen Lødemel. All Rights Reserved

CH (N)Slettmos My Beautiful Reward   ( Kitzy )  -  SBI n 21


 

Sted/Show Place:     Dato/Date:       Klasse/Class:     Dommer/Judge:         Resultat/Results:


Berak                         14/02/2009                12               Steven Jones                 EX1


Berak                         15/02/2009                12               Dietmar Sagursk            EX 1   (Fargeendret)


Vestkystkatten           20/06/2009                11                Alexey Shchukin          EX 1 (av 2)


Vestkystkatten           21/06/2009                 11                Charles Spijker            EX 1 (av 2)


Sunnmørskatten        06/09/2009               11                Stephane Bernard          EX 1 (av 3)


Sunnmørskatten         07/09/2009               11                Dieter Filler                   EX 1  (av 3)


Hansakatten                 14/11/2009                 9               Raymond Sætre            EX 2


Hansakatten               15/11/2009                 9                  Mikael Edstrøm            CAC


Sunnmørskatten        04/09/2010                9                 Anne Gro Edstrøm         CAC


Sunnmørskatten        05/09/2010                9                 May-Britt Stein             CHAMPION




CH (N)Slettmos Jessie - SBI n



Sted/Show place:      Dato/Date:      Klasse/Class:       Dommer/Judge:        Resultat/Results:


Berak                          19/02/2011                11               Helene Reiter               EX 1


Berak                         20/02/2011                11               Bette Lind                     EX 1 (Nr. 3 av 7

                                                                                                                                      i NOM)


Rosekatten                 06/08/2011                9               Steph Bruin                    EX 2


Rosekatten                 07/08/2011                9               Hanne Sofie Sneum       CAC


Sunnmørskatten         03/09/2011               9                Olga Sizova                   CAC + BIV


Sunnmørskatten         04/09/2011               9                Stephane  Bernrd         CAMPION + BIV+

                                                                                                                         Publikums Favoritt


Sunnmørskatten         07/09/2013               7                Karina Bjuran                 CACIB


Sunnmørskatten         08/09/2013              7                Anne Veland                   EX 2




Of Jekima's Lord Oberon - SBI b



Sted/Show plase:      Dato/Date:      Klasse/Class:      Dommer/Judge:             Resultat/Results:


Rosekatten                06/08/2011             12                  Hanne Sofie Sneum                 EX 1


Rosekatten                07/08/2011              12                  Satu Hamalinen                      EX 1


Sunnmørskatten        03/09/2011              12                  Alexey Schukin                        EX 1


Sunnmørskatten        04/09/2011              12                 Francoise Milcent-Dubois         EX 1




NO*Ped Alba Winter Princess   ( Eloise )  -  SBI n



Sted/Show place:       Dato/Date:        Klasse/Class:       Dommer/Judge:        Resultat/Results:


Vestkystkatten            23/08/2014                 11                Thea Friskovec               EX 1 + NOM


Vestkystkatten            24/08/2014                 11                Alexey Schukin                    EX 1


Sunnmørskatten         20/09/2014                11                 Mads Askett                        EX 1


Sunnmørskatten         21/09/2014                 11                 Yan-Roca Folch                   EX 1


Vestkystkatten           14/05/2016                   9                 Donatella Mastrangelo       CAC


Vestkystkatten           15/05/2016                   9                  Fabio Brambilla                  CAC


Sunnmørskatten        17/09/2016                   9                  Elena Noskova                CAMPION




Cinamon Boy av Ontario - SBI b  (Koda) - SBI b



Sted/Show place:      Dato/Date:        Klasse/Class:        Dommer/Judge:          Resultat/Results:


Sunnmørskatten         05/09/2015                11               Donatella Mastrangelo             EX 1


Sunnmørskatten         06/09/2015                11               Kai Ruonala                         EX 1 + BIV +

                                                                                                                                      NOM


Vestkystkatten            14/05/2016                9                Alexey Shchukin                CAC + NOM


Vestkystkatten            14/05/2016                9                Donatella Mastrangelo      CAC + NOM


Sunnmørskatten         17/09/2016                 9                Caroline Stoa                     CHAMPION




NO*Ped Alba Thea - SBI n



Sted/Show place:         Dato/Date:       Klasse/Class     Dommer/Judge:      Resultat/Results:


Sunnmørskatten            22/09/2018               11                 Britta Busse                    EX 1




                          Utstillingsresultater for solgte katter / Showresults for sold cats:


 


NO*Ped Alba diSisto - SBI n 21


 

Sted/Show place:     Dato/Date:       Klasse/Class:        Dommer/Judge:         Resultat/Results:


Terak                       24/07/2010                12                  Anne Veland (N)                   EX 1


Verak                      26/09/2010                 12               Raymond Sætre (N)                EX 1


Adelkatten                12/12/2010               11                     Tallervo  Kass                 EX 1 + BIV


Norak                       12/03/2011                 9                                                               CAC


Norak                       13/03/2011                 9                                                               CAC




CH NO*Ped Alba diCondotti - SBI n 21



Sted/Show place:       Dato/Date:      Klasse/Class:       Dommer/Judge:        Resultat/Results:


Sunnmørskatten         04/09/2010              12                 Anne Gro Edstrøm                 EX 1


Sunnmørskatten         05/09/2010              12                 May Britt Stein                       EX1


Berak                           19/02/2011                9                 Sebastian Pruchniak              CAC


Berak                          20/02/2011               9                 Ireneusz Pruchniak                  EX 2


Rosekatten                  06/08/2011               9                 Sirpa Lindeløf                         CAC


Rosekatten                  07/08/2011               9                 Steph  Bruin                     CHAMPION


Sunnmørskatten          03/09/2011               7                 Angelika Kneifel                     EX 1


Sunnmørskatten          04/09/2011               7                Stephane Bernard                  CACIB




CH NO*Ped Alba Amora - SBI n 21



Sted/Show place:      Dato/Date:       Klasse/Class:       Dommer/Judge:          Resultat/Result:


Rosekatten                  06/08/2011                11                 Sirpa Lindeløf               EX 1 + BIV (av 3)


Rosekatten                  07/08/2011                11                 Steph Bruin                   EX 1


Sunnmørskatten          03/09/2011                11                 Angelika Kneifel            EX 1


Sunnmørskatten          04/09/2011                11                 Stephane Bernard         EX 1


Sunnmørskatten          29/09/2012                9                 Marie Rihova                  CAC


Sunnmørskatten          30/09/2012                9                 Karina Bjuran                 CAC


Sunnmørskatten          07/09/2013                9                                                       CHAMPION


Sunnmørskatten          08/09/2013                7                                                       CACIB




NO*Ped Alba Adora - SBI n 21



Sted/Show place:         Dato/Date:       Klasse/Class     Dommer/Judge:      Resultat/Results:


Hårlev Denmark            08/05/2011               12                Dorthe Kaae                     EX 1




NO*Ped Alba Snow Crystal - SBI b 21



Sted/Show place:         Dato/Date:       Klasse/Class     Dommer/Judge:      Resultat/Results:


Italia / Italy                                                                                                        CHAMPION




NO*Ped Alba Stream - SBI b



Sted/Show place:         Dato/Date:       Klasse/Class     Dommer/Judge:      Resultat/Results:


Sunnmørskatten          17/09/2016                12                 Caroline Stoa              EX 1


Sunnmørskatten          18/09/2016               12                  Ireneuz Pruchniak       EX 1  +  NOM